نمایندگی سئات اسپانیا در ایران. شرکت کیهان موتور آرین تنها نماینده برند سیات اسپانیا در ایران افتخار دارد برای اولین بار خودروی لئون پنج درب را در ابران معرفی و عرضه نماید.

شرکت کیهان موتور آرین با تعداد 50 نفر پرسنل ورزیده و کارآزموده به عنوان یکی از شرکتهای تابعه هولدینگ مهرریناس در عرصه خودروهای خارجی در حال فعالیت است. استراتژی این شرکت بر پایه رشد و کیفیت استوار است. رشد کمی به همراه کیفی در سالهای اخیر نشانگر رضایتمندی مشتریان، قدرت مالی، تعهد و زیر ساخت قوی شرکت می باشد.

شرکت کیهان موتور آرین اولین و تنها نماینده سئات (تنها نماینده سیات) و نماینده هوندا (خودرو سئات و خودرو هوندا) در ایران افتخار نمایندگی سئات (نمایندگی سیات) و نمایندگی هوندا و خدمات پس از فروش سئات و هوندا (خدمات پس از فروش سیات و هوندا) را با بهترین سرویس به عزیزان و مشتریان خود را دارد.

شرکت با چشمداشت به سودی منصفانه می کوشد تا با اتکا به پرسنل ارزشمند و پاسخگوی خود، و استفاده از تکنولوژیهای نوین درصدد جمع آوری خودروهایی با کیفیت از سرتاسر جهان می باشد تا بتواند خودرویی ایمن، زیبا، لوکس و با کیفیت بالای سرویس رهی به همراه قیمت مناسب به مصرف کنندگان محترم و هموطنان گرامی ارائه نماید. چراکه کیهان موتور آرین به سلامت انسانها، قانون و جایگاه اجتماعی مشتریان معتقد است. همچنین لازم به ذکر است این شرکت مفتخر است که در سال جدید موفق به کسب نمایندگی محصولات هوندا و سیات شده است.

 

" جلب رضایت شما مشتریان گرامی، سرمایه مادی و معنوی ماست. "

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 27117
 بازدید امروز : 2
 کل بازدید : 505840
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1

ارتباط با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران، میدان جمهوری، خیابان جمهوری غربی، پلاک1447

(+98)2تلفن: 166422321

info[at]keyhanmotor[dot]com :آدرس ایمیل