نمایندگی سئات اسپانیا در ایران. شرکت کیهان موتور آرین تنها نماینده برند سیات اسپانیا در ایران افتخار دارد برای اولین بار خودروی لئون پنج درب را در ابران معرفی و عرضه نماید.

 

 

 

نویگیشن ارتقاء یافته

آدرس را با صدای خود بخوانید و اجازه دهید نویگیشن شما را به مقصد هدایت کند.

 مسیر برای شما با یک ال سی دی شش و نیم اینچی نمایش داده میشود و شما هیچ مسیری را گم نخواهید کرد

ترکیب سیستمهای نویگیشن و لینک ارتباطی تکنولوژی خودروی سیات لئون 5 درب به شما امکان استفاده از موزیکهای آنلاین، ایمیلها و شبکه های اجتماعی را در حین حرکت خواهد داد

اپلیکیشنهایی همچون MirrorLink™, Apple CarPlay™ and Android Auto™ مثالهای بسیار ساده ای هستند برای این نوع ارتباطات تکنولوژیکی

 

 

 

 

 

دوربین برای دید نمای عقب

بدون اینکه به خودرو یا مانع پشت خودروی خود برخورد کنید و باعث خط و خش سپر و گلگیر عقب بشوید میتوانید خودروی خود را با دوربینهای عقب خودرو کنترل نمایید.

دوربینهای نصب شده بر روی سپر عقب به شما برای یک پارک بسیار عالی، حرفه ای، بی دردسر و بدون استرس کمک خواهند کرد.
 

 

 

 

جاده در دستان شماست

برای انواع رانندگی با شرایط مختلف آماده باشید. با فرمان سه حالته خودروهای سئات به شما امکان یک تجربه متفاوت رانندگی را خواهد داد. رانندگی با انتخاب هر یک از شرایط اکو، نرمال و اسپورت. با انتخاب منحصر بفرد هر یک از سه حالت فوق سئات از حیث پاسخ موتور، قدرت فرمان، و نور پردازی محیط داخلی حس متفاوت رانندگی را منتقل میکند.

برای شخصی سازی بیشتر شما حتی میتوانید دیدگاهها و نظرات خودتان را از هر یک از پروفایلهای دیگر انتخاب کنید و برای خودتان پروفایل مناسب و شخصی سازی شده ای ایجاد کنید. 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

   

 

 

  پیشخوان

در دنیای امروزی قدرت در اطلاعات و دانش است. کامپیوتر نصب شده بر روی سیات لئون خانوادگی پنج درب تمامی اطلاعات مربوط به رانندگی شما را ارزیابی و نگهداری میکند.

این اطلاعات شامل متوسط مصرف سوخت در طول سفر، سرعت فعلی، مسافت باقیمانده تا مقصد و زمان تقریبی باقیمانده تا مقصد. این موضوع میتواند به شما در زمینه اطلاعات سفر و برنامه ریزی مسافرت ها کمک کند. این اطلاعات در نمایش فیلد راننده میباشد.

بنابر این شما هر آنچه که نیاز دارید در یک نگاه کلی به شما نمایش داده میشود که حاکی از سادگی دسترسی به این اطلاعات میباشد.

    

سنسور باران و شدت نور چراغها

سنسورهای باران برای کنترل سرعت برف پاک کن هاست که بطور اتوماتیک بر حسب شدت باران سرعت برف پاک کن ها را تنظیم میکند.

در زمانهای تاریکی هوا که میتواند حتی ناشی از ابری یا بارانی بودن هوا باشد، سیستم ایمنی چراغهای لئون پنج در بطور اتوماتیک شدت نور و روشنایی چراغها را بیشتر میکند تا رانندگی را برای شما آسانتر و با امنیت بیشتری ارائه دهد. 


 

 

    

سیستم صوتی سیات

هیچ چیز در یک رانندگی مانند گوش کردن با صدای رسا و شفاف لذت بخش نیست. سیستم صوتی لئون پنج درب صدای موزیک را در کل داخل خودرو و بصورت شفاف پخش میکند.پخش صدای دالبی دیجیتال با آمپلی فایر 6 کاناله و 9 اسپیکر 135 واتی به همراه یک ساب ووفر می باشد.

اگر قصد لرزاندن زمین را با صدای موزیک دارید فقط مراقب آسیب رسیدن به گوشهای خودتان باشید.

 


 


 

 

 

 

 

طرح خاص چراغ ، بهترین تیپ چراغ

 

چراغهای فول ال ای دی سیات لئون پنج درب نه تنها زیبا و جذاب هستند بلکه برای رانندگان محترم فواید متفاوت دیگری را نیز ارائه مینماید. از یکرو، روشنایی خیره کننده به همراه بازدهی و پخش نور بسیار استثنایی را به همراه خواهد داشت. از طرفی دیگر، برای رانندگان مقابل نور آزار دهنده و کور کننده ای را نخواهد داشت چرا که نور لامپها در حالت نزدیک به نور طبیعت ساخته شده اند که کمتر فشار را به چشمان راننده خواهند داشت.

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 8184
 بازدید امروز : 7
 کل بازدید : 505845
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1

ارتباط با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران، میدان جمهوری، خیابان جمهوری غربی، پلاک1447

(+98)2تلفن: 166422321

info[at]keyhanmotor[dot]com :آدرس ایمیل